ICAN Institute

Lider jutra – przywódca transformacyjny. Jakie narzędzia zagwarantują Ci sukces?

Relacja z webinarium ICAN Institute

Rolą lidera było od zawsze przewodzenie procesowi zmian - musi on tworzyć wizję oraz organizować proces przechodzenia ze stanu A (dzisiaj) do stanu B (jutro). Jednak w kontekście kryzysu COVID-19 zarządzanie zmianą już nie wystarcza!

Obejrzyj nagranie webinarium ICAN Institute, podczas którego poruszone zostały poniższe zagadnienia:

  • Od przywództwa transformacyjnego do transakcyjnego. Czym jest przywództwo transformacyjne?
  • Kryzys przywództwa? Czy przewodzenie w kryzysie? – jakich liderów będziemy potrzebować jutro
  • Neuronauka – aktywator zmian i główne narzędzie lidera transformacyjnego
  • Kluczowe kompetencje lidera Nowej Normalności: Sens pracy
  • Kluczowe kompetencje lidera Nowej Normalności: Budowanie i rozwój różnorodności w zespole
  • Kluczowe kompetencje lidera Nowej Normalności: Krytyczne myślenie
  • Kluczowe kompetencje lidera Nowej Normalności: Innowacyjność

Szybko zmieniająca się rzeczywistość sprawia, że potrzebujemy nowego typu przywództwa!

Zapisałeś się na webinarium? Wpisz tylko swój e-mail.

Poznaj naszych ekspertów!

Rafał Żak

Rafał Żak

Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w kilku rolach: trenera, mówcy i autora. W roli trenera lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju czegoś większego niż oni sami. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. W roli autora publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji. Twierdzi, że w tym co robi zauważa różnicę pomiędzy rozwojem, który ma sens, a takim, który jest celem sam w sobie. Tropi mity, piętnuje zbytnie uproszczenia, promuje rozwój oparty na dowodach.

Wojciech Mendyka

Wojciech Mendyka

Ponad 20 krajów, 10 lat i klienci z listy Fortune 500. Wojtek na stałe współpracuje z największymi i najlepszymi w swoich branżach, tworząc i prowadząc szkolenia z zakresu budowania skutecznego przekazu w przywództwie i w sprzedaży. Założyciel i główny trener w Meaning Makers gdzie uczy jak, dzięki zrozumieniu i wykorzystaniu zasad pracy ludzkiego mózgu, można zainteresować, zaangażować i zostać zapamiętanym przez klientów i odbiorców. W świecie pełnym niepewności i natłoku informacji Wojtek pomaga liderom, ekspertom i działom sprzedaży mówić tak by ich słuchano, poprzez kształtowanie przekazu, który skutecznie komunikuje wartość, trafia do odbiorcy i wpływa na jego decyzje.

Anna Łakomy

Anna Łakomy

ICAN NeuroLab Lead, Trener i Konsultant. Socjolog, absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych oraz PR i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, a także stypendystka Northeastern Illinois University w Chicago. Obecna doktorantka na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, specjalizująca się w badaniach tożsamości. Swoje doświadczenie zbierała w zarządzaniu międzynarodowymi projektami badawczymi o mieszanych metodologiach, product managemencie oraz budowaniu relacji z kluczowymi klientami. Od 2017 roku odpowiedzialna za rozwój linii diagnostyki indywidualnej i organizacyjnej w dziale projektów consultingowych ICAN, jest certyfikowanym konsultantem i trenerem NeuroColor. Tworzy i kieruje pracami w ICAN NeuroLab – jednostce tłumaczącej odkrycia z zakresu wiedzy o mózgu na rozwiązania biznesowe.

Czas trwania: ok. 60 minut

Wypełnij formularz, aby obejrzeć nagranie