Partnerzy Klubu Elite Leadership Program

Hotele SPA Dr Irena Eris powstały według autorskiej koncepcji uwzględniającej holistyczne podejście do piękna i wypoczynku. Profesjonalnie realizują ideę spa, zgodnie ze światowymi standardami, co sprawia, że należą do elity na polskim rynku spa. Wyznaczają trendy, są mentorem pod względem jakości i standardów dla innych tego rodzaju obiektów oraz są synonimem luksusu.

Obecnie grupę Hotele SPA Dr Irena Eris tworzą trzy ekskluzywne, na poziomie pięciu gwiazdek, obiekty – w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju (w Kotlinie Kłodzkiej) i na Wzgórzach Dylewskich (Mazury Zachodnie).

Usytuowane w nietuzinkowych lokalizacjach, zapewniają bliskość przyrody i idealne warunki do pełnej odnowy biologicznej. Urządzone z wyjątkowym smakiem, harmonijnie łączą elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnością, zapewniając luksusowe warunki wypoczynku dla całej rodziny, jak również dla osób szukających ucieczki od codziennego gwaru i ceniących sobie wysokie standardy. Są doskonałym i cenionym miejscem spotkań biznesowych kadry menedżerskiej wyższego szczebla. To obiekty z tradycją, w których najmocniejszą stroną jest najwyższej jakości serwis.

Hotele SPA Dr Irena Eris mają na swoim koncie ponad 60 nagród i wyróżnień przyznawanych przez śordowisko branżowe i konsumentów. Są jedynymi polskimi hotelami zapraszanymi do elitarnego wydawnictwa National Geographic Traveller – Luxury Spas The Collection, poświęconego najlepszym obiektom spa na świecie. Jako pierwsze w Polsce, wszytskie trzy hotele z jednej grupy, jednocześnie zdobyły najważniejszy tytuł – Najlepsze Hotele w Polsce – w plebiscycie Travellers’ Choice 2017 organizowanym przez TripAdvisor.

DrIrenaErisSpa.com