ICAN Institute

Czy pandemia i jej konsekwencje spowodują renesans w przywództwie? Czy pandemia i jej konsekwencje spowodują renesans w przywództwie?

Relacja z webinarium ICAN Institute

Jesteśmy fantastycznie wyposażeni do zarządzania światem, którego już nie ma. Zmieniły się warunki pracy. Zmieniły się warunki budowania relacji. Kryzys, zaburzenia i zmiany globalne w wyniku pandemii COVID-19 zweryfikowały mocne strony i słabości organizacji i jej liderów. Postawiły pytania o budowanie zaangażowania w organizacji i realny wpływ na pracowników, z którymi kontakt zmienił się z realnego na wirtualny. Webinarium pozwoli spojrzeć na uświadomiony i nieuświadomiony wpływ lidera na zaangażowanie pracowników w nowej rzeczywistości.

Obejrzyj nagranie webinarium ICAN Institute, podczas którego poruszone zostaną poniższe zagadnienia:

  • Wpływ rzeczywistości na przywództwo.
  • Skalowalność przywództwa, czyli kto tu rządzi?
  • Postawy przywódcze budujące silne oddziaływanie na pracowników i organizację vs. brak wpływu. Twarda ręka czy miękkie serce? Czego potrzebują pracownicy?
  • Komu i do czego jest potrzebna kontrola i hierarchia?
  • Energia we współpracy – jak przeciwdziałać nudzie i wycofaniu w warunkach pracy zdalnej.
Zapisałeś się na webinarium? Wpisz tylko swój e-mail.

Poznaj naszego eksperta!

Izabela Stachurska

Izabela Stachurska

międzynarodowy trener i coach przywództwa, Professional Certified Coach ®, CPCC ®

Obszary specjalizacji: przywództwo kadry zarządzającej, kierowniczej i akademickiej, transformacja kultury organizacyjnej, diagnoza kompetencji i zachowań przywódczych, zarządzanie zespołem, coaching indywidualny, coaching zespołów. Trener i ekspert ICAN Institute w programach: Personal Leadership Academy ™, Management i First Time Manager, prowadzi także projekty korporacyjne dla kadry executive. Prowadzi badania skuteczności przywództwa liderów, managerów i organizacji na całym świecie. Ambasador The Leadership Circle w Polsce, współprowadzi certyfikacje The Leadership Circle dla liderów i coachów z różnych krajów i kultur (Szwajcaria, Szwecja, Niemcy, Japonia Włochy, Wielka Brytania, Francja, Irlandia, Czechy, Turcja, Dania, Niderlandy, Japonia, Norwegia, Brazylia, Stany Zjednoczone, Kanada). Doświadczony manager w obszarach: tworzenia strategii, rozwoju instytucji, tworzenia systemów i procesów zarządzania instytucją, marketingu, komunikacji, zarzadzania projektami, zarzadzania wiedzą. Przez wiele lat związana z Instytuem Adama Mickiewicza, The British Council, zdobyła także doświadczenie w pracy w Konsulacie Generalnym Wielkiej Brytanii/UK Trade and Investment w Nowym Jorku. Z sukcesem wspierała klientów m. in. takich firm jak: Veolia, EY, ALSTOM, Astra Zeneca, Polpharma Biologics, DOZ, BASF, UNIQA, Santander, Suez, Instytyt Adama Mickiewicza, Narodowe Centrum Kultury, Warner Music International, Artystyczna Podróż Hestii, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Czas trwania: ok. 60 minut

Wypełnij formularz, aby obejrzeć nagranie